poniedziałek, 06 kwiecień 2015 07:23

JASŁO: SAMOCHÓD OSOBOWY ZJECHAŁ Z JEZDNI DO PRZYDROŻNEGO ROWU

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj (5.04) przed godziną 23:30 w Jaśle na ulicy 3-go Maja, w okolicy skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat jadąc od strony centrum miasta w kierunku Trzcinicy z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni, ściął barierki ochronne a następnie wylądował w przydrożnym rowie.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby podróżujące samochodem. Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili im strażacy oraz ratownicy medyczni. Następnie przetransportowano ich przez dwa zespoły podstawowe ratownictwa medycznego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Ze względu na obrażenia doznane przez poszkodowanych policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy.

Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza dokonywała oględzin miejsca zdarzenia, zabezpieczała ślady oraz sporządziła dokumentację fotograficzną potrzebną do wyjaśniania dokładnych okoliczności wypadku.

Na miejscu pracował zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, który zabezpieczył miejsce zdarzenia oraz udzielił pomocy poszkodowanym.

(Jasło112)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 kwiecień 2015 07:27

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.