Imprezy i Wydarzenia
poniedziałek, 25 październik 2021 18:32

TWOJE ŚWIATŁA – NASZE BEZPIECZEŃSTWO

Napisał

Policjanci zachęcają do wzięcia udziału w kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Celem działań jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podczas akcji, w wyznaczonych punktach diagnostycznych kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach.

sobota, 23 październik 2021 13:10

KONKURS FOTOGRAFICZNY DRZEWO W OBIEKTYWIE

Napisał

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki zaprasza serdecznie mieszkańców Gminy Jasło do udziału w konkursie fotograficznym „Drzewo w obiektywie”.

środa, 08 wrzesień 2021 12:11

SMAKI PRZESZŁOŚCI

Napisał

Czy wiecie co można było zjeść na obiad cztery tysiące lat temu? Na to, oraz inne pytania, o kuchnię w przeszłości postaramy się odpowiedzieć podczas tegorocznej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa w Skansenie Karpacka Troja w Trzcinicy.

piątek, 20 sierpień 2021 12:38

DNI JASŁA 2021

Napisał

Serdecznie zapraszamy na Dni Jasła, które odbędą się w niedzielę 22 sierpnia. Dodatkowo przez cały kolejny tydzień odbywać się będą imprezy towarzyszące. Szczegóły na plakacie.

środa, 11 sierpień 2021 11:09

15 SIERPNIA W JAŚLE

Napisał

15 sierpnia to wyjątkowy dzień w kartach naszej historii. Obchodzimy święto Wojska Polskiego i kolejną rocznicę Cudu nad Wisłą. Dodatkowo, od wielu już lat, w tym dniu w Jaśle przypominamy o majorze Henryku Dobrzańskim „Hubalu”, naszym honorowym obywatelu, organizując widowisko historyczne. Wieczorem zaś zapraszamy do parku miejskiego na program artystyczny w wykonaniu młodzieży.

Strona 1 z 74