poniedziałek, 14 lipiec 2014 18:57

7-LATEK POTRĄCONY PRZEZ SAMOCHÓD

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce w Siepietnicy. Przebiegającego przez drogę 7-latka potrącił samochód. Chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny komendy otrzymał w miniony piątek około godz. 15.30. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący osobową dacią jechał drogą relacji Gorlice - Jasło. W Siepietnicy mężczyzna potrącił przebiegającego przez drogę chłopca.

Na skutek wypadku 7-latek z obrażeniami został zabrany przez zespół karetki pogotowia do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, przeprowadzili oględziny samochodu oraz miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności potrącenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Apelujemy do kierowców, aby w przypadku napotkania jadącego rowerem, czy idącego poboczem dziecka zwolnili i stosowali się do zasady ograniczonego zaufania.

KPP Jasło

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.