piątek, 18 wrzesień 2020 21:04

DOBRY KLIMAT DLA BESKIDNIKA

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

27 września 2020 r. znów będziemy mieć okazję spotkać się w Foluszu podczas Biegu Beskidnika, którego piąta już edycja odbędzie się w nieco zmienionej formule.

Udział w Beskidniku z pewnością będzie stanowił dla wszystkich doskonałą okazję do złapania oddechu i  wytchnienia od obecnej codzienności, a klimat Beskidu Niskiego wywoła u wszystkich dużą dawkę endorfin.

Sytuacja pandemii przyczyniła się do zmian w przebiegu Beskidnika, ale mamy nadzieję, że, pomimo pewnych ograniczeń, dostarczy wszystkim pozytywnej, sportowej energii.

Nie zmieniły się dystanse, biegacze dalej będą rywalizować ze sobą na trasie 6 bądź 21 km, niestety w tym roku nie będzie funkcjonować Strefa Kibica, zawody odbędą się bez udziału publiczności.

Wszyscy zawodnicy mają obowiązek zapoznać się z Regulaminem V Biegu Beskidnika, w  którym znajduje się specjalny zapis na temat Zasad Bezpieczeństwa Sanitarnego.

Strefa startu i mety znajdować się będą w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu. Start zawodników z dystansu 6 km przewidziany jest na godzinę 11.00, zawodników z 21 km na godzinę 11.15. Każdy uczestnik zobligowany jest do ubrania na start ochrony ust i nosa, którą można ściągnąć kiedy zawodnicy osiągną większy dystans między sobą. Do Strefy Zawodów będą wpuszczani jedynie zawodnicy.

Aktualności na temat biegu można znaleźć na stronach: www.biegbeskidnika.powiat.jaslo.pl, www.facebook.com/BiegBeskidnika

Serdecznie zapraszamy do Folusza 27 września 2020 r. po dużą dawkę pozytywnych, sportowych emocji!

Biuro Zawodów będzie funkcjonować w następujących terminach:

  • 25 września 2020 r. w godz: 8.00 – 20.00 –MDK w Jaśle, ul. Jana Pawła II 8 A
  • 26 września 2020 r. w godz: 10.00-16.00 – MDK w Jaśle
  • 27 września 2020 r. w godz: 8.00 – 10.30 – Park Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu

Jeśli nie zostaną wyczerpane do dnia zawodów miejsca na liście startowej to będzie istniała możliwość zapisania się w dniu biegu, wpisowe wówczas wynosić będzie 50,00 zł. (nie obiecujemy pełnego pakietu startowego na miejscu, będziemy wysyłać go później pocztą)

V Bieg Beskidnika odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego.
Organizatorem zawodów jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Partnerami Biegu są:
• Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle FAMILARIS
• Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
• Gmina Dębowiec
• Magurski Park Narodowy

Wspierają nas:
Toyota Jasło, Habys Sp. z o.o., ERKO Sp. z o.o. sp. k., Nowy Styl, Sylveco, pani Alicja Zając Senator RP, Kawiarnia Parkowa w Jaśle, Rojax, Delikatesy Centrum, Iwoniczanka, Fabryka Armatur Jasło, Fish Bar Pik, Ośrodek Wypoczynkowy w Foluszu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: biegigorskie.pl, runandtravel.pl

 

MDK w Jaśle

Ostatnio zmieniany piątek, 18 wrzesień 2020 21:07

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.