piątek, 02 październik 2015 10:53

NOWE STROJE DLA NASZEJ DRUŻYNY!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Osoby, które wiernie śledzą poczynania naszej drużyny i kibicują nam na meczach, mogły dostrzec, że nasi zawodnicy w ostatnich spotkaniach zaprezentowali się w nowych strojach.

Dzięki darowiznom naszych zawodników, sympatyków oraz sponsorów, udało nam się w ostatnim czasie zakupić dwa rodzaje kompletów strojów piłkarskich. Stroje firmy Mayor zostały wykonane z dzianiny siatkowej, która zwiększa przepuszczalność powietrza. Każda koszulka zaopatrzona została w nasz herb oraz nazwę klubu nad numerem na plecach. Obecnie drużyna seniorska ma do dyspozycji pięć rodzajów odzieży meczowej, a drużyna trampkarzy dwa. Mamy nadzieje, że nowe stroje, które powoli będą zastępować te wysłużone i niekompletne, posłużą nam jak najdłużej.

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować osobom, bez których wsparcia nie udałoby się zrealizować tego przedsięwzięcia:

Grzegorz Brągiel z firmy Gringo, Damian Ignarski z firmy Plombier, Daniel Brągiel, Marcin Więcek, Piotr Misiołek, Szczepan Rzońca, Waldemar Gawron, Andrzej Maczuga, Krystian Niemiec, Łukasz Czajka, Marek Godlewski, Janusz Kosiek, Roman Fałat, Wiktor Budziak, Rafał Pyznar, Mateusz Gliwa, Bogdan Mazur.

Zarząd LKS "SPARTA" Osobnica

spartaosobnica.futbolowo.pl

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.