środa, 30 wrzesień 2015 00:12

OSTUDZONE AMBICJE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po przegranym meczu w Potoku, spotkanie z Tajfunem Łubno miało być szansą na nadrobienie straconych punktów i zrównaniem się w tabeli z pauzującym Nurtem na cztery kolejki przed końcem rundy jesiennej.

Nasi rywale w tym sezonie pokazali już swoją dobrą dyspozycję pokonując m. in. Spartę Draganowa, która jest jednym z tegorocznych pretendentów do awansu.

Skład w porównaniu do ostatniego meczu nie uległ znaczącym zmianom, co dawało nam spore nadzieje na zwycięstwo, biorąc pod uwagę dobry, ubiegłotygodniowy występ.

Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie, lecz już od pierwszych minut można było zauważyć problemy z konstruowaniem akcji z naszej strony. W jednej z prób zagrożenia bramce przeciwników, sędzia dopatrzył się spalonego. Daleką piłkę z rzutu wolnego wykorzystał napastnik gości, który wyprzedził naszych obrońców i będąc w pozycji sam na sam z bramkarzem, dał prowadzenie swojej drużynie.

Stracona bramka źle wpłynęła na grę naszej drużyny. Brak komunikacji i  pomysłu kończył się przejęciem piłki przez przeciwników. Dobra dyspozycja zawodników Tajfuna niejednokrotnie przysporzyła nam wielu problemów i interweniować musiał Damian Ulaszek.

Zmiana ustawienia w drugiej połowie poprawiła nieco naszą grę, lecz nie na tyle, abyśmy mogli poważnie zagrozić przeciwnikom. Nie pomogło też wprowadzenie Golonki i Ciemniewskiego, a chwilę po wejściu na boisko tego drugiego, Łubno podwyższyło prowadzenie. Długa, prostopadła piłka i Ulaszek po raz drugi przegrał w pojedynku z przeciwnikiem.

534670571050158cc027da99401ca344

Próby zdobycia kontaktowej bramki kończyły się fiaskiem, kilka z nich udało się zakończyć strzałem, jednak bramkarz nie miał większych problemów z ich obroną.

Nasza gra niczym nie przypominała tego, co prezentowaliśmy w dotychczasowych spotkaniach. Przyczyną tego mogła być po prostu bardziej wymagająca drużyna, gorsza dyspozycja naszych zawodników, czy niedocenienie możliwości rywali. Z pewnością musimy zareagować na tą sytuację i w pozostałych meczach pokazać przeciwnikom, że był to jedynie chwilowy kryzys.

W niedzielę zmierzymy się ze Spartą Draganowa, która w tym sezonie przegrała tylko z Łubnem Szlacheckim.

SPARTA Osobnica 0:2 Tajfun Łubno Szlacheckie

 -
SPARTA: Ulaszek - Sanicki (82' Ignarski), Lazar, P. Kulig, Szudy (12' Baradziej), Niemiec, Więcek (86' Hajnosz), Gorczyca (64' Ciemniewski), Wickowski, M. Kulig (54' Golonka), D. Brągiel


spartaosobnica.futbolowo.pl

Ostatnio zmieniany środa, 30 wrzesień 2015 00:20

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.