poniedziałek, 14 czerwiec 2021 11:42

POŻEGNANIE ZIMY - POWITANIE WIOSNY

Napisał

W dniu 21 marca br. wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy - powitania wiosny".

W tym roku już po raz XIII odbył się Konkurs Geograficzny “Odkryj Europę”. Wcześniej konkurs był organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle. W konkursie wzięły udział cztery szkoły podstawowe z terenu powiatu jasielskiego. W rywalizacji brali udział uczniowie klas 5, 6 i 7 szkoły podstawowej.

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 11:18

ZABAWA KARNAWAŁOWA PRZEDSZKOLAKÓW

Napisał

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją w oddziale przedszkolnym odbyła się zabawa karnawałowa, na którą dzieci od dawna z radością czekały.

Początkiem grudnia 2020 r. odbył się Konkurs plastyczny na kartkę z życzeniami dla Świętego Mikołaja organizowany przez filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy.

środa, 09 czerwiec 2021 10:59

WYRÓŻNIENIE WIKTORII SZOSTAK

Napisał

Starosta Jasielski wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i Komendą Powiatową Policji w Jaśle byli organizatorami konkursu „Lajkuję - nie hejtuję”, którego głównym celem było zapobieganie mowy nienawiści w Internecie.

środa, 09 czerwiec 2021 10:41

WYRÓŻNIENIE DLA JULII JASKOT

Napisał

Do I Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem JA – MOJA PRZYSZŁOŚĆ – MÓJ ZAWÓD, który w marcu tego roku zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, zgłoszono rekordową liczbę prac – 442.

środa, 02 czerwiec 2021 19:35

KONKURS NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ - WYNIKI

Napisał

Informujemy, iż konkurs na ciekawą ozdobę wielkanocną dla klas I – VIII został rozstrzygnięty. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w wiosennym konkursie.

Strona 1 z 61