Aktualności
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Dodatkowo podczas interwencji mundurowi ujawnili przy nim niedozwolone substancje psychoaktywne. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali w sobotę nietrzeźwego kierującego. 43-letni mieszkaniec Jasła miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, musi liczyć się także z dotkliwą karą finansową.

sobota, 24 wrzesień 2022 12:16

PRZECIW PIJANYM KIEROWCOM

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj w Jaśle odbył się czwarty i zarazem ostatni etap działań profilaktycznych pn. „Przeciw pijanym kierowcom”.

piątek, 23 wrzesień 2022 12:53

WSPIERAJ OSP

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Każdy może oddać jeden głos dziennie na dowolnie wybraną jednostkę. Marka Harnaś przeznaczy część zysków ze sprzedaży piwa na bezpośrednie dofinansowanie dla tych oddziałów OSP.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wojsko Polskie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów zwiększyło limit przyjęć dla osób chcących wstąpić w szeregi Sił Zbrojnych RP w ramach dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

środa, 21 wrzesień 2022 21:28

ODPOWIEDZĄ ZA HANDEL PODROBIONĄ ODZIEŻĄ

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wspólne działania policjantów z jasielskiej komendy oraz funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego z Krosna, doprowadziły do zatrzymania osób sprzedających podrobioną odzież.

piątek, 16 wrzesień 2022 21:28

ZMIANY W PRZEPISACH OD 17 WRZEŚNIA

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już od 17 września nastąpią kolejne zmiany w przepisach obowiązujących kierowców. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zmiany dotyczą m.in. złamania przepisów z tej samej grupy w ciągu 2 lat od ostatniego wykroczenia. Mandat drogowy będzie w tym przypadku dwukrotnie wyższy.

czwartek, 15 wrzesień 2022 16:09

JASŁO ZYSKA NOWE LODOWISKO

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Obiekt ma być całoroczny - w sezonie letnim służyłby jako boisko wielofunkcyjne. Projekt przewiduje budowę m.in. widowni dla 100 osób i wypożyczalnie sprzętu. Kryte lodowisko ma powstać w okolicy kortów tenisowych.

Strona 1 z 116
© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl