środa, 13 maj 2015 08:13

UMIESZCZ: ZDERZENIE MOTOROWERU Z SAMOCHODEM OSOBOWYM

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj (12.05) około godziny 14:40 w miejscowości Umieszcz doszło do czołowego zderzenia motoroweru z samochodem osobowym.

Poszkodowany motorowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Nie doznał on poważniejszych obrażeń.
Z obecnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło na drodze relacji Umieszcz-Wrocanka. 16-letni kierujący motorowerem marki Simson na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem po czym zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Renault Clio.

Na miejscu zdarzenia udzielono mu kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej, następnie został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na kompleksowe badania. Jak się później okazało doznane przez motorowerzystę obrażenia nie były poważne. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową.

Na miejscu pracował jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej (KSRG) w Tarnowcu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanemu pomocy, odłączeniu akumulatora oraz zaworu gazu w samochodzie osobowym.

Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana.

(fot. OSP KSRG Tarnowiec, czytelnik. Tekst: Jasło112)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl