wtorek, 06 sierpień 2013 10:00

RADIO BIWAK BYŁO W JAŚLE

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Starosta Jasielski Adam Kmiecik był gościem plenerowego wydania audycji „Radio Biwak”, która w niedzielę (4 sierpnia br.) nadawana była z Jasła. Audycję prowadzili – Renata Machnik i Jerzy Pasierb. Współorganizatorem wydarzenia był Zbigniew Dranka, radny Rady Powiatu w Jaśle.

1300 plenerowe wydanie audycji było pretekstem do tego, aby zaprosić Radio Rzeszów do Jasła. Na mieszkańców Powiatu Jasielskiego czekało wiele atrakcji, m.in. upominki i wspaniali goście. Jednym z nich był Starosta Jasielski Adam Kmiecik, który podkreślał walory turystyczne i krajobrazowe Powiatu Jasielskiego, zachęcając turystów do jego odwiedzenia.

1

Niedzielną audycję poprowadzili dziennikarze Radia Rzeszów – Renata Machnik i Jerzy Pasierb. Na antenie radiowej Zbigniew Dranka opowiadał o historii radia biwak. Ze zbiorów Zbigniewa Dranki w witrynie sklepu elektronicznego przy jasielskim rynku wystawiono biwakowe gadżety, które od wielu lat gromadzi.

2

Zainteresowanie wydarzeniem było duże, a na przybyłych słuchaczy radia czekały miłe niespodzianki, m.in. tort ufundowany przez cukiernię KEKS, albumy wydawane przez Powiat Jasielski oraz liczne konkursy z nagrodami.

3

 

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 sierpień 2013 10:14

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2023 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl