poniedziałek, 05 sierpień 2013 02:00

Wioska Indiańska HOKKA HEY

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wioska Indiańska "HOKKA HEY" znajduje się w malowniczej wsi Kunowa która położona jest w powiecie jasielskim w gminie Skołyszyn.

W średniowieczu istniał tutaj zamek obronny, według legendy było to ulubione miejsce królowej Jadwigi. Do dziś zachował się zarys położonego niegdyś zamku.

Od lat interesowaliśmy się indianistyką a pomysł stworzenia wioski indiańskiej "HOKKA HEY", narodził się trzy lata temu. W naszej wiosce można wypocząć od zgiełku cywilizacji, podglądnąć przyrodę i zaczerpnąć czystego wiejskiego powietrza. Zwierzęta przebywające w naszym ZOO chętnie pozują do zdjęć małym i dużym odkrywcom nieodkrytej jeszcze dzikiej przyrody. Dla turystów mamy program gier i zabaw w którym mogą brać udział dzieci jak i dorośli. W naszej wiosce można także miło spędzić czas na grzbiecie indiańskiego mustanga - powiedział wódz Indian.

Wioska indiańska "HOKKA HEY" to także miejsce gdzie palące się ognisko wewnątrz indiańskiego namiotu TIPI zachęca do upieczenia kiełbaski i poczuć się prawdziwym Wielkim Wodzem na prerii. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie urodzin dzieci, a w razie niepogody wielkie TIPI pomieści nawet 30 osób.

REDAKCJA PORTALU OSOBNICA.PL POJAWI SIĘ W WIOSCE HOKKA HAY I UDOSTĘPNI GALERIĘ ZDJĘĆ !!!!!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 sierpień 2013 20:30

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2023 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl